O nás

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

naše firma ELMO Vlčnov, s.r.o. vznikla v roce 1998 živností pana Žateckého a zabývá se distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem maziv, olejů, náhradních dílů, doplňků, příslušenství a baterií pro automobilový průmysl, sídlíme v Chrudimi v Pardubickém kraji na východě Čech.

Sortiment nakupujeme přímo od výrobců a proto jsou pilíři spolupráce naši firmy zejména sítě čerpacích stanic, kde se společnost snaží poskytovat 100% obchodní a distribuční servis pro všechny dodací místa, která o spolupráci projeví zájem. Našimi partnery přitom jsou jak centrály sítí, tak samotní provozovatelé jednotlivých čerpacích stanic. Společnosti se taktéž podařilo poměrně úspěšně zachytit v maloobchodních řetězcích a drogeriích. Zásobujeme také prodejce autodílů, státní podnik, ale i zemědělské družstva, pily a třeba také tech. služby.. Přestože jsou i zde vyjednávání o obchodních podmínkách velmi tvrdá až nekompromisní, daří se nám spolupracovat a navíc rozsah spolupráce rozšiřovat.

Obchodní servis je zajišťován prostřednictvím týmu obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují všechna dodací místa.

Podnik se postupně rozrostl a z malé kanceláře pro velkoobchod nyní již našim zákazníkům nabízíme také maloobchodní prodejnu, autorizovaný AUTOKELLY autoservis ve Vlčnově a internetový obchod..

Fakturační adresa firmy:

ELMO Vlčnov, s.r.o.
Vlčnov 1
537 01, Chrudim 1

IČ: 01977164
DIČ: CZ01977164

Zapsáno u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka C 32528

Bankovní spojení:  7658941001/5500