Míchadlo 1600W dvourychlostní

Výrobce: Yato
Model: YT-82607
Dostupnost:Skladem
Cena: 3 790 Kč
Bez daně: 3 133 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat k porovnání

Míchadlo YT-82607 1600W II o průměru 140mm umožňuje míchání sádrových malt (omítky, nátěry) i cementových zdicích malt, samonivelačních stěrek, lepidel na obklady.

Na prvním rychlostním stupni jsou nízké otáčky přizpůsobeny vzduchovým pojivům (vysychání na vzduchu) - prodlužuje dobu otevřené práce na stěně, protože můžete nanášet namíchanou, ale ne provzdušněnou maltu a zpracovávat ji hladítkem déle než u běžného mixéru (nepravidelnosti vyhlaďte postupně).

Míchadlo dokáže namíchat až 140L malty v jednom cyklu díky vysokému točivému momentu, silnému motoru a velkému průměru míchačky (140mm). To je klíčová vlastnost při práci s aktuálně módními rychletuhnoucími nebo cementovými stěrkovými hmotami, protože např. podlahu v koupelně vylijete v jednom cyklu bez rizika, že se podklad nalitý ve více vrstvách oddělí od podkladu.

Pohodlná poloha rukojetí usnadňuje práci operátorovi, protože není nutné se při míchání malty ohýbat v nucené poloze, což je důležité, když potřebujeme rychle zhotovit tenkovrstvou fasádu pod vláknitou síťovinou v jednom plnicím cyklu. Standardní závit M14 znamená, že když je mixér opotřebovaný, lze jej snadno vyměnit za nový.

Kryt stroje je navržen tak, aby zvyšoval odolnost proti postříkání a prachu, což je charakteristické pro práci se suchými směsmi smíchanými s vodou.

Technická data
Příkon1600W
Napájení220 - 240V 50/60Hz
Rychlost otáček180 - 750 ot/min
Počet rychlostí2
Připojení míchadlaM14

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Pokračovat

Informace o zpracováním osobních údajů